125 | SILÁK BIVOJ
PAUL Tomáš (1947 – 2015)
- starting price: 6 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tempera na kartonu, 67 x 47 cm, rámováno, signováno vpravo dole PAUL 97.